• 14. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

Haberler

Taş ve Mermer CNR EXPO’da Hayat Buldu

Modern veya klasik, her türlü yapının vazgeçilmez dekoru haline gelen, bu yapılardaki kullanım alanlarını her geçen gün biraz daha genişleten mermer ve doğal taş ürünleri sektörü 14. kez CNR EXPO Yeşilköy’de Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’nda buluşacak.  
 
CNR Expo Mermere ve doğal taş sektörüne bambaşka bir hayat veren Pozitif Fuarcılık ve İMİB (İstanbul Maden İhracatçıları Birliği) tarafından organize edilen, KOSGEB’in desteklediği İstanbul Mermer Fuarı, ülkemizin taş ocaklarından getirilen, dünyanın en önemli yapılarını süsleyen yüzlerce çeşit doğal taşın yabancı alım heyetleri ile buluşmasını sağlayacak.
 
 CNR Holding’in yurt dışı pazarlama ve satış ağını en iyi şekilde kullanarak organize ettiği fuar organizasyonuna, Hindistan, Çin, Afganistan, İtalya, İspanya, Brezilya, Tayvan, Güney Kore ve Yunanistan’dan profesyonel alım heyetleri gelecek. İran, Irak, Çin, Hindistan, Mısır, Libya, Tunus, Suriye, Ürdün, Lübnan, İsrail, Almaya, Bulgaristan, Rusya, İtalya, İngiltere, Fransa ve Makedonya gibi ülkelere ise tanıtım çalışmaları hız kazandırıldı.