• 14. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

Haberler

Mermer ve Seramik Güçlerini Birleştirdi!

Natural Stone ve UNICERA
27 Şubat’ta CNR Expo Yeşilköy’de


Türkiye’nin en önemli mermer ve doğal taş fuarı Natural Stone, alanında dünyanın en büyük iki fuarından biri olan, seramik ile mermer sektörünün lider ve ihracatçı markalarının bir araya geldiği “Unicera Seramik Banyo Mutfak Fuarı” UNICERA İSTANBUL ile eş zamanlı olarak 27 Şubat-3 Mart 2018 tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de düzenlenecek.


Türkiye’nin en büyük mermer fuarı olma hedefiyle düzenlenen Natural Stone, geçen yıl ziyaretçi rekoru kıran UNICERA’nın yabancı ziyaretçi gücünden de faydalanacak. Bu yıl ticari hedefini de oldukça yükselten ve katılımcılarına yeni iş bağlantıları kurma imkanı sağlayan Natural Stone için, Türk fuarcılık sektörünün lider kuruluşu CNR Holding de yurt dışı ziyaretçi ağını devreye soktu.


Tanıtım ve pazarlama faaliyetleri CNR’ın Dubai ve Londra ofislerinin yanı sıra yetkili acenteler üzerinden 94 ülkeye yapılan Natural Stone’un reklam çalışmaları ise dünyanın en önemli yayın organları üzerinden yürütülüyor.


Siz de, projelerinizi yabancı yatırımcıya sunmak, iş hacminizi genişletmek ve ihracat oranınızı artırmak istiyorsanız Natural Stone fuarında yerinizi ayırtın.