• 14. Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı
  • 27 Şubat-3 Mart 2018
Kalan Süre

CNR ve UNICERA Natural Stone için seferber oldu


Türkiye’nin en büyük ihtisas fuarı UNICERA 2018, kapılarını Türkiye’nin en büyük mermer ve doğal taş fuarı olma hedefiyle düzenlenen Natural Stone ile birlikte açacak.
 
CNR Holding kuruluşlarından İstanbul Fuarcılık tarafından, Tesisat İnşaat Malzemecileri Derneği (TİMDER) ve Türkiye Seramik Federasyonu (TSF) işbirliği ile organize edilen UNICERA,  Natural Stone ile eş zamanlı olarak 27 Şubat-3 Mart 2018 tarihlerinde CNR Expo Yeşilköy’de gerçekleştirilecek.
 
Türk ekonomisinin en büyük destekçilerinden olan, düzenlediği fuar organizasyonlarıyla milyonlarca dolarlık ihracat hacmi oluşturan CNR EXPO; dünya seramik, yapı ve mermer sektörlerinin yakından takip ettiği UNICERA’nın yerli ve yabancı ziyaretçi gücünü National Stone için de seferber etti. Bu sayede, UNICERA ile aynı tarihte düzenlenecek olan National Stone katılımcı firmaları, fuarın yerli ve yabancı alıcılarından da faydalanarak yeni iş bağlantıları kurup yeni pazarlara açılabilecekler. 
 
Siz de; CNR Holding’in yüzbinlerce datadan oluşan ziyaretçi ağı ve UNICERA’nın yabancı ziyaretçi gücünden faydalanarak ihracat oranınızı artırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.